Ajalugu

ViimsiKunstikoolLogoNimega

Viimsi Kunstikool alustas tööd 1977. aasta sügisest. Kooli esimene direktor oli Tõnis Soop.

p6100006

Viimsi Kunstikooli esimene nimi oli S.M. Kirovi nimelise Näidiskalurikolhoosi Lastekunstikool, vahepeal OÜ Esmar Kunstikool.

Kaua aega töötati oma majas Rohuneeme mnt 5. Lapsi tuli juurde, maja jäi kitsaks ja kool kolis 1985. aastal Männi tee 2 hoone ühte tiiba. Alates 2007 aasta maist asume Miiduranna  külas Madise tee 2.

Õpetajad läbi aegade:

Tõnis Soop, Hilja Teder, Maimu Pärtel, Gennadi Leontjev, Elle Soop, Hilja Nairis, Ants Koik, Jaan Paavle, Tiia Külv, Ardi Paul, Eda Kommitz, Anne Soop-Tohver, Mati Vaitmaa, Paul Mänd, Terje Annus, Liina Ponetajev, Ene Mänd, Ivari Maar, Kert Lokotar-Reimann, Ivar Reimann, Kadri Uuk, Anne Roolaht, Kristina Markii, Elo Saar, Karin Kalman.